Hastanelerimizde hijyen önlemleri arttırıldı   - Özel Yüzyıl Hastaneleri Whatsapp  Hastanelerimizde hijyen önlemleri arttırıldı   - Özel Yüzyıl Hastaneleri Hemen Ara  Hastanelerimizde hijyen önlemleri arttırıldı   - Özel Yüzyıl Hastaneleri Randevu Al

Hastanelerimizde hijyen önlemleri arttırıldı

Hastanelerimizde hijyen önlemleri arttırıldı

Hastanelerimizde hijyen önlemleri arttırıldı
  • 21 Mart 2020 12:28

Değerli paydaşlarımız

Korona virüs pandemisi, ülkemizde vakaların görülmesi ile birlikte, mücadele yeni bir sürece girmiştir. Hastanelerimizde temizlik ve hijyen çalışmaları Sağlık Bakanlığımızın belirlediği ve enfeksiyon kontrol komitemizin önerdiği usullere uygun yapılmakta ve alınan kararlar eksiksiz uygulanmaktadır.

Fedakâr sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere, tek bir hastamıza bile zarar gelmemesi için bütün dikkatimizi, bütün emeğimizi, bütün enerjimizi sunmak, asli görevlerimizdendir.

Özel Yüzyıl Gebze ve Pendik hastanelerinde, ilk günden itibaren 7 gün 24 saat esaslı verilen Acil Servis hizmetimiz ve polikliniklerimiz hiçbir zaman kesintiye uğramadan devam etmektedir.

İhtiyacınıza binaen hastanelerimize geldiğinizde, tüm hizmet sunumları Ulusal ve Küresel önlemler kapsamında yapılacağını taahhüt eder, sağlıklı günler dileriz.