7/24 Canlı Destek
ÖZEL YÜZYIL HASTANESİ

Tüp bebek seminerlerimiz devam ediyor

Gebze ve Darıca Belediyeleri ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz "Tüp Bebek Tedavisinde Güncel Yaklaşımlar" konulu seminerlerimizi başarıyla tamamladık.

Seminerde çocuk sahibi olma çabası içerisinde olan çiftlerimizi bilgilendirdik. Pendik Hastanemizin deneyimli Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr. Mehmet Tufan BABAYİĞİT katılımın yüksek olduğu her iki seminerde de, akıllara takılan tüm soruları yanıtladı. 

Katılımcılar arasından 1 çiftimize Ücretsiz Tüp Bebek Tedavisi hediye edildi. Umarız ki dünyanın en anlamlı çabası mutlu sonla sonuçlanır.

www.yuzyiltupbebek.com

Yüzyıl ailesi olarak tedavinizde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duymaktayız..

13 yıllık tecrübesi ile on binlerce bebeğin dünyaya gelmesine, çiftlerin hayallerinin gerçekleşmesine katkıda bulunduk.

Teknolojiyi yakından takip eden uzman kadrosuyla sizlere hak ettiğiniz hizmeti güvenle ve özenle veriyoruz. Sizlere aile olabilme ve anne-baba olmanın gururunu hep birlikte yaşatıyor ve çalışıyoruz.

İlkleri başarmış olan bir ekiple iş başındayız. Heyecanınızı ve gerginliğinizi aile sıcaklığını hissedeceğiniz bir ortamda, güvenilir kadrosuyla kendinizi emin ellerde hissedeceksiniz.

13 yılda 5.000 den fazla infertil çiftin, tedavisine yardımcı olduk. Değişen koşullara ve tüp bebek infertilite alanındaki gelişmelere, bölgemizde artan ihtiyaca cevap verecek şekilde, günün koşullarına uygun yeni yerleşim alanımızda ve modern cihazlarla donatılmış laboratuarımızla rehber ve çözüm olmaya devam ediyoruz.

“Hayallerinizi, gerçeğe dönüştürelim” sloganıyla; hayallerinizi, hayallerimiz kabul ettik, elele başarıya yürüyoruz...