Burcu ZAMAN / Doktorlarımız  - Özel Yüzyıl Hastaneleri Whatsapp Burcu ZAMAN / Doktorlarımız  - Özel Yüzyıl Hastaneleri Hemen Ara Burcu ZAMAN / Doktorlarımız  - Özel Yüzyıl Hastaneleri Randevu Al
Burcu ZAMAN

Klinik Psikolog

Burcu ZAMAN

Klinik Psikoloji
 • Adı Soyadı:
  Burcu ZAMAN
 • Doğum Yeri-Yılı:
  30.04.1990
 • Akademik Ünvan:
  Klinik Psikolog
 • Yabancı Dil:
  İngilizce
 • Okan Üniversitesi Psikoloji Lisans Eğitimi
 • Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı
 • Özel Yüzyıl Hastanesi

TERAPİLER

Bireysel Terapi

Aile Terapisi

Çocuk ve Ergen Terapisi

Grup Terapisi

Otojenik Gevşeme ve Kas Progresif Gevşetme Terapisi

TESTLER

Çocuklara uygulanılan objektif testler (bourdon dikkat testi, insan çiz testi, metropolitan okul olgunluğu testi, berder gest Alt görsel motor becerileri testi, metropolitan okul olgunluğu testi, louısa duss, kent egy, peabody resim kelime ekleme testi,frankfurter dikkat testi)
Mmpı

ÖLÇEKLER

Otomatik düşünceler ölçeği, mobilite ölçeği, golombok-rust cinsel doyum ölçeği, maudsyley obsesif kompulsif soru listesi, beck anksiyete, beck depresyon, beck umutsuzluk, beck intahar ölçeği, sosyal anksiyete ölçeği, aile değerlendirme ölçeği, yeme tutumu ölçeği, Beden jestleri, mimikler

Sanat terapisi ve hareketle yaratıclık eğitimi

Moxo Dikkat Testi

Yorumlar

Aynur da.

2020-06-02 00:07:38

Burcu hanımla , oğlumun dikkat dağınıklığı problemi için görüştük , bize çok yardımcı oldu , şuan oğlumun dikkat seviyesi yaşıtlarıyla eş değer , ilgisi, samimiyeti, verdiği güzel ödevleri için çok teşekkür ederiz. Burcu hocam sana minnettarız seni çok seviyoruz

Emre Baş

2020-02-08 23:35:34

Harika bir doktor yorumlara bakarak gittim inanılmaz bir şekilde karakteri duruşu ve bilgisi insana güven veriyor Allah razı olsun burcu hanım dan ilk seanstan faydasını gördüm diyebilirim...

Çiğdem K.

2019-12-11 00:25:37

Burcu hocam için ne yazsam ne anlatsam az kalır. İyiki tanımışım diyeceğiniz mükkemmel biri. Hem kalbi hem kendi çok çok güzel. Sabrına duruşuna aklına yüreğine hayran kalınacak hayatınıza dokunduğunda sizi tamamen değiştirecek harika biri. Her zaman yanınızda iyi gununuzde de kötü gununuzde de. Iyiki varsınız hocam sizi çok seviyorum. Hayatınızda başarı ve mutluluk eksik olmasin.

HATİCE UZUN

2019-11-05 11:06:08

Yaklaşık 1.5 senedir danışanıyım.Her kötü olayın ınsana kattığı olgunluklar,deneyimler birde umulmadık süprizleri olabılıyor işte benım çok sevgılı burcu hocamda bu güzel süprizim oldu.samimiyeti,gülen yüzü,iyi kalplılığı iyiki sizi bulmak nasip oldu.Bir derdinizi anlattığında öyle içten dinliyorki,öğle güzel yönlendirmelerde bulunuyorki mesleğini severek yapan ender insanlardan canım hocam.Sizi cok seviyorum iyiki tanıdım sizi.

Güler Çölgeçen

2019-10-13 14:34:19

Burcu hanım sanırım ailemiz için büyük bir hediye bize, samimiyeti güler yüzü doğal oluşu kalbimizdeki yerini yüceltti, başarılarının devamını dilerim, seni çok seviyoruz Burcu hanım ❤

Aslı özgür gökbulak

2019-10-12 15:38:15

Hani hayatınıza parmak ucuyla dokunan insanlar vardır ya işte bizim o sihirli perimiz sevgili psikoloğumuz Burcu Zaman oldu iyiki de oldu.Her yazdığı cümlede işte bu diyerekten okuduğum ve kendimi bulduğum ,karanlık yolumuzu aydınlatan içten ,gerçekçi ,samimi ve hoş sohbetiyle sanki rüyada gibi dinlercesine hiç bitmesin dediğiniz dakikalarda dünyaya görmenize yardımcı olan kalbi güzel doktorumuz yolunuz hep başarı olsun.

Güler Çölgeçen

2019-10-12 08:24:38

Burcu hanım sanırım ailemiz için büyük bir hediye bize, samimiyeti, güler yüzü bizim kalbimizi ısıttı, yaşam koçumuz ailemizden biri... gönlü varolsun uzun yıllar hep bizlerle olsun..onu çok seviyoruz, başarılarını takdir edip daim olsun diliyoruz ????????

SEVGİ GEDİK

2019-10-11 11:30:50

Burcu Zaman, Yanında zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız biri. Sizden biri, içinizden biri, ailenizden biri. İlgisiyle, şefkatiyle, sevecenliğiyle, sabrıyla, verdiği güvenle, sunduğu çözüm önerileriyle ,samimi yaklaşımıyla, çabasıyla, özverisiyle, en tatlı gülüşüyle her zaman hayatınızda olmasını dilediğiniz istediğiniz biri. Doktordan öte bir arkadaş, bir abla, bir dost, bir kardeş, sırdaş ama bir o kadar da profesyonel, işine aşık, başarılı, azimli, fedakar, paylaşımcı, sizden de çok çabalayıcı biri. İşine ve insanlara aşık biri. Eğer sizde Burcu Zaman’ın bir danışanı iseniz emin olun çok şanslısınız . Önce ailesine sonra kendisine bu kadar güzel bir insan ve başarılı bir doktor olduğu için teşekkür ediyoruz. İyiki sizi tanıdık iyiki hayatımıza dokundunuz. Yüzü kadar kendi de güzel insan başarılarınız hep daim olsun. Sevgi ve Saygımızla. Sevgi Gedik * Kuzey Seçkin

Büşra aydın

2019-10-08 12:30:42

Yaklaşık 1.5 yıldır danışanıyım.Daha önce birçok psikolog kapısı aşındırmış biri olarak Burcu hanım gibisini hiç tanımadım. Müthiş bir dinleyici ve bir arkadaş kadar samimi.Sadece seanslarda değil günün hangi saati ihtiyaç duysam yanımda olur.Burcu Abla sayesinde hayatımın en zor dönemlerini atlatıyorum.Onun desteğiyle hayatımı da kendimi de toparlamaya başladım.

Burçin ERSÖZ DEMİREL

2019-10-08 06:42:15

Burcu Hanım ile ilgili gerçekten destan yazabilirim burada. Ama sadece gidin ve tanışın diyorum. Pozitif kişiliği ve genç yaşına rağmen tecrübesiyle size geçekten faydalı olacaktır. Kendisi bana yıllarca kimsenin yapamadığını yaptı ve anksiyetemi yenmemde çok faydalı oldu. En güzeli de hayatımda korkuyla adım attığım için bir türlü cesaret edemediğim anneliği tatmamda en büyük kapıyı açtı.Bir kadın daha ister ki değil mi ama? Ona yürekten minnettarım. Sizler de tanışın ve hayatınızda yepyeni kapılar açılsın. Sizi çok seviyorum Burcu Hanım..

Hulya ikiz

2019-10-07 21:20:42

Burcu hanımla 2 yıl önce oğlumun rahatsızlığında tanıştım bizimle o kadar özenle aileden biri gibi ilgilendi her zor zamanımızda yanımızda oldu işini sevgiyle yapan bir uzman Allah her zaman da onun yanıda olsun inşallah bize çok iyi geldiğini söylemek isterim iyiki varsınız canım doktorum????????

Büşra aydın

2019-10-07 20:35:45

Neredeyse 1.5 yıldır danışanıyım.Daha önce birçok psikolog kapısı aşındırmış biri olarak Burcu Hanım gibisini hiç tanımadım. Müthiş bir dinleyici ve bir arkadaş gibi samimi.Sadece seanslarda değil günün hangi saatinde ihtiyaç duysam yanımda olur. Burcu Abla sayesinde hayatımın en zor dönemlerinden birini atlattım ve desteğiyle hayatımı da kendimi de toparlamaya başladım.

Halil can aydemir

2019-09-06 20:00:44

Çok iyi bir doktor bana iyi geliyor yardımcı oluyor bana destek oluyor

Yorum Ekle

Diğer Doktorlarımız