Check - Up Merkezi   - Özel Yüzyıl Gebze Hastanesi
Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
 E-RANDEVU
Check - Up Merkezi

Check - Up Merkezi

Check-Up; şikayeti olmayan kişilerde, gizli biçimde var olabilecek bazı hastalıkları erken safhada tespit etmek amacı ile yapılan, muayene ve tetkiklerden oluşan genel sağlık kontrolüdür.

Günümüz tıbbı; hastalıklar ortaya çıkmadan önce gerekli önlemleri alarak sağlıklı kalmamızı sağlamayı amaçlar. Çünkü her türlü hastalığın önlenmesi, tedavisinden çok daha kolay ve ekonomiktir. Şikayeti olmayan kişilerde yapılacak muayene ve tetkiklerle, henüz gizli olan bazı problemler tespit edilebilir. Hastalıkları önleyici tedbirler alınabilir veya erken teşhis ile hastalıkların ilerlemesi engellenebilir. Check-Up her yaşta yapılabilir.

http://yuzyilhastanesi.com/bilgi-almak-istiyorum

Yüzyıl Hastanesinde CheckUp Nasıl Yapılıyor?

CheckUp Bölümü'nden randevu almanız gerekmektedir.

  • Uzman Doktorumuz sizi yaşınıza, boyunuza, kilonuza, mesleğinize, kalıtımsal rahatsızlıklarınıza v.s gibi değerlere göre muayene edip kişiye özel bir program hazırlar.
  • Randevularınız alınır ve ertesi sabahta aç karnına hastanemize gelerek işlemlerinize başlanır.
  • Program boyunca sizlere bir görevli refakat edecektir bu sayede işlemleriniz hızlanacaktır.
  • Aç karnına testler verildikten sonra ikramımız olan kahvaltı sunumunu afiyetle tüketip kalan uygulamalarınıza devam edebilirsiniz
  • Sonra muayeneler için  hasta danışmanımızla beraber birim ziyaretleri ve gün sonunda işlemlerinizin sonuç değerlendirmeleri…