Hakkımızda   - Özel Yüzyıl Gebze Hastanesi
Görüşmeyi Başlat
1
Bilgi almak ister misiniz?
Kodu Tara
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
 E-RANDEVU

Hakkımızda

Özel Yüzyıl Hastaneleri , halkımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 1996 yılında Kocaeli Gebze’de hizmet vermeye başlamıştır.

İleri tıp teknolojilerinin kullanıldığı hastanemizde; tanı ve tedavi üniteleri, her türlü ameliyatın yapılabildiği toplamda 5 ameliyathane, tek kişilik odalarda her hastaya özel bakım hizmeti verilebilen 46 servis, 21 Erişkin Yoğun Bakım, 4 Koroner Yoğun Bakım, 22 Yenidoğan Yoğun Bakım olmak üzere toplam 93 yatak ve 400 Personeli ile hasta memnuniyetinin en üst seviyede sağlanması amaçlanmaktadır.

Hastanelerimizde multidisiplineer tedavi yaklaşımımız ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmeti, tüm branşlarımızca tam donanımlı olarak sunulmaktadır. Hastalarımız; önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri Yüzyıl Hastaneleri’nin uzman hekim kadrosu tarafından uygulanmaktadır.

Başarılı klinik sonuçlara sahip hastanelerimizde; Çocuk Cerrahisi, Laparoskopik Cerrahi, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, El ve Mikro Cerrahi başta olmak üzere bir çok branşta hizmet sunulmaktadır.

Hastanemizin modern alt yapısı, sürekli yenilediğimiz tıp teknolojimiz, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her zaman güler yüzlü personelimizle yıllar içinde hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam ediyoruz.

Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm birimlerimizle daha uzun yıllar hizmetinizde olmayı hedeflemekteyiz.

Misyon: Halkımızın sağlığını korumak, iyileştirmek ve yaşam kalitesini yükseltmek.

Vizyon: Bölgemizde, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini bir arada başarı ile uygulayan halkımızın sağlığına en üst seviyede katkı sunan, saygın sağlık kuruluşları arasında yer almak.