Op. Dr. Hale KAYIRAN   - Yüzyıl Hastaneleri
 Op. Dr. Hale KAYIRAN   - Yüzyıl Hastaneleri
7/24 Canlı Destek
ÖZEL YÜZYIL HASTANESİ
 E-RANDEVU

Kişisel Bilgiler

Adı Soyadı : Hale KAYIRAN
Doğum Yeri - Yılı : İzmit - 1973
Akademik Ünvan : Op. Dr.
Yabancı Dil : İngilizce

Eğitim

  • Mezuniyet: İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dönem Birinciliği 
  • İhtisas: İst. Üni. Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana Bilim Dalı 

İş Deneyimi

  • İstanbul Hayrunnisa Hastanesi
  • İstanbul Pendik Hospital
  • Özel Nene Hatun Hastanesi
  • Medicine Hospital Asya

Kurs - Seminer ve Alınan Sertifikalar

  • Neonatal Resüsitasyon Kursu
  • Fetal EKO Kursu

Bu Bölüme Ait Diğer Doktorlar

Yorumlar (5)

BETÜL ALPTEKİN

2021-09-14 13:57:06

2018 ocak ayında bebeğimi doğum yapmak üzere kontrolümü yaptırdığım hastaneye gittim. Ancak aylardır kontrolümü yapan hoca bir anda sezeryana yatışımı yaparak sen normal doğum yapamazsın çok zor ben de bu riske giremem dedi. Ben de üzülerek hastaneden çıktım ve ablamın dr u olan Hale hanıma geldim. Bana tamam hadi git yatışını yap yaptırırız biz dedi ve doğumum normal oldu. Kendisindeki cesarete ve verdiği güvene hayran kalmıştım. şimdi 2. bebeğime hamileyim. Tekrar Hale Hanıma kontrole gidiyorum. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN.

Serap Tosun

2020-12-14 13:09:56

Merhaba ben hale hanımla 12 yıl önce yengem hamileyken Dr arıyorduk tanıştık sonrasında ben hamile kaldım 3 çocuğumuda hale hanımla dünyaya getirdim hale hanımı nasıl.anlatsam kibarligi naif yürüyüşü her zman güler yüzlü oluşu bana hep güven verişi hale hanimda hamile olduğumu çok hissettim hoş sohbeti hastahane odası değilde sanki bı masada çay içer gibi sohbet edişi çok seviyorum kendisini 4. Çocuğa karar verirsem insanlah yine hale hanimda doğum yapacağım Allah'ım hale hanımı korusun sağlıklı günler dilerim...

Gizem Altındaş

2020-09-29 20:02:41

Hale hanımla 3 yıl once tanıştım. Gecen sene kızıma hamile olduğumu ondan öğrendim ve doğumu kendisinde gerçekleştirdim.. Bu sene ogluma hamileyim ve yine hale hanimla devam ediyorum.. harika Bir doktor ilgi alaka güler yüz her zaman ilk tercihim :)

Yasemin Çankaya

2020-01-30 12:58:20

Hale hanımla başka bir hastanede tanışdım oğluma hamileydim doğumuma katılamadı ama onda bulduğum huzuru güveni başka doktorda bulamadım ikinvi hamileliğimdede cinsiyet öğrenmek için ona gittim bana kızımı müjdeledi.. hamilelik sürecinizde huzur güven istiyosanız başka doktor aramayın

Ümmünur YÜZKAT

2019-07-25 11:48:18

İlk doğumumu 2 aylık hamileyken öğrendim ve araştırmalarım üzere Hale hn. İle kontrollere başlamaya karar verdim. Kızım Berreyi 01.07.2016 Cuma günü Sabah 9da yatmışım yapıldı ve saat 13.43 de Normal doğum ile doğumum gerçekleşti. Doğum sancılarımı çekerken aklımda tek kalan Hale hanımın "Hadi ablacım yaparsın!" demesiyle bebeğimin sesini duymam.. Bana güven veren canım doktorum sizi çok seviyorum.. Tüm doğum ekibine sonsuz teşekkürler.. Şuan ikinci hamileliğim ve hale hanımla yoluma devam ediyorum..

Yorum Ekle

Adınız ve Soyadınız *
E-mail Adresiniz *
Yorumunuz *