7/24 Canlı Destek
ÖZEL YÜZYIL HASTANESİ

Kişisel Bilgiler

Adı Soyadı : Nilüfer KILINÇ
Doğum Yeri - Yılı : Siirt - 1988
Akademik Ünvan : Op. Dr.
Yabancı Dil : İngilizce

 

Eğitim

  • Mezuniyet: Abant İzzet Baysal Tıp Fakültesi
  • İhtisas: Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı EAH 

İş Deneyimi

  • Mudanya Devlet Hastanesi
  • Doğu Bayazıt Devlet Hastanesi

Kurs - Seminer ve Alınan Sertifikalar

  • Neonatal Resüsitasyon Kursu
  • Operatif Laparoskopi ve Histeroskopi Kursu
  • Obstetrik Ultrasonografi Kursu
Doktor Adı
Adınız ve Soyadınız *
E-mail Adresiniz *
Telefon Numaranız *
Mesajınız *

Yorumlar (4)


Besile Ata

2021-08-02 18:21:24

Gebelikten doğumuma kadar herşeyimke o kadar ilgilendiki bugün gebe olsam yine kendisini tercih ederim.Gösterdiği anlayış ve ilgiden dolayı cok teşekkürler.

Ezgi ezgi hanım

2021-05-10 09:45:27

Bizim biricik doktorumuz. İyi ki sizi tanımışız. En güzel zamanlar olan hamileliğimde iyi ki yanımda siz vardınız. Ve tabi ki doğumumda kızımı kucağıma sağlıkla verdiniz. Hiç düşünmeden yüzüde kalbide temiz bu insana güvenebilirsiniz. Bir hamile ne ister? Güven, ilgi alaka, sorularına cevap, güler yüzz, samimiyet hepsi var kendisinde. sonsuz sevgiler sonsuz teşekkürler ????

Pınar ÇİNAR

2019-11-20 15:47:57

Gebeligimin en başından beri takibimi o kadar sakin güleryüzlü bir sekilde yuruttu ki ben ondan baskasinin dedigine inanmaz hale gelmistim kac kere ağlayarak ulaştığımi bilirim beni gayet iyi sakinlestirdi . Dogumdan once Tasinma ihtlmalim vardi sırf nilufer hanima gelemem diye tasinmadim söylecek cok sey var aslinda ama kisacasi allah ondan razi olsun doğumumu sağlıkli bir sekilde yyapip oğlumu saglikli bir sekilde kucagima verdi .

Aslı Şahin

2019-08-28 01:27:43

Genç ama çok başarılı bir doktor. Bebeğimi 8. haftada kaybettim. Zorunlu küretaj oldum kendisinin ellerinden. Fakat öncesinde de sonrasında açıklamalarıyla içimi rahatlattı. Kürtajı sorunsuz, ağrısız sızısız atlattım. 4 gün sonra gebeliğimi takip eden diğer hastanedeki doktoruma kontrole gittim. Çok güzel temizlenmiş dedi. Hiçbir sorun yok dedi. Kim yaptıysa başarılı bir doktormuş dedi. Ayrıca bebeğimi neden kaybettiğim ile ilgili kafamda soru işaretleri vardı. Çok ilgili, sabırlı ve detaylı açıklamalarıyla aklımdaki her sorunun cevabını verdi. İnşallah nasipse ikinci gebeliğimin hazırlığını ve takibini Nilüfer Hanım ile yapmayı düşünüyorum.

Yorum Ekle


Adınız ve Soyadınız *
E-mail Adresiniz *
Yorumunuz *